Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podświetlanie tablicy rejestracyjnej LED

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez acc
    Zamieszczone przez bob_best
    Zamieszczone przez acc
    A ja się zastanawiam po co tak kombinujecie wydając czy to 60 czy to 150zł... Ja wsadziłem zwykłe ledy w5w zamiast tych co były (takie same co dałem do lusterek), VCDSem zmieniłem kodowanie i wszystko działa w oryginalnej obudowie...
    Ja wolę po prostu wsadzić OEM i zapomnieć o sprawie
    A zmieniałeś u siebie inne oświetlenie na ledy? Wymiana żarówki w lampkach od tablicy jest dużo prostsza niż w podsufitówce z przodu. Mam wrażenie że niektórzy wymieniają lampki w lusterkach gdzie naprawdę jest trochę roboty (i ryzyko pęknięcia lustra), a do tablicy to już kupują gotowe.
    nie, na razie mam fabrykę. Mnie nie chodzi o trudność wymiany bo zarówno wymiana lampki rejestracji, jak i żarówki w niej są banalne, ale o awaryjność żarówek LED. Znam przynajmniej kilka przypadków gdy trzeba było je zmieniać co 1-6 miesięcy, a na to szkoda mi życia. OEM powinno żyć dłużej niż będę miał O3 :diabelski_usmiech
    Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

    Komentarz


    • Ja także mam lampki te z MOTO HID. Akurat byłem na miejscu. Kupiłem z tymi kasownikami.
      Właściciel był pomocny i od razu mi to wszystko założył od ręki.
      Wszystko działa bez problemu. Powołując się na forum dostałem 10% rabatu.
      Może jest trochę drożej, ale jakość jest rewelacyjna.

      Ps. Może zaleciało trochę reklamą, ale szczerze mogę polecić zakupy w „MH”
      OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

      Komentarz


      • Założyłem lampki z MH. Działają i nie ma błędu przy SS. Stare z superskoda wylądowały w śmietniku.
        O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

        Komentarz


        • lubek24, z kasownikami czy bez ?

          Komentarz


          • Zamieszczone przez yunior81
            lubek24, z kasownikami czy bez ?
            Z MH jest z kasownikiem. Z superskoda też były, ale jak SS gasił silnik i znowu uruchamiał wyskakiwał błąd oświetlenia.
            O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

            Komentarz


            • koledzy jaki macie cel w wymianie oświetlena tablicy na LED - bo szczerze niezbyt rozumiem. Środek LED bardzo polecam lusterka też - ale po co komu widzieć moje nr-ki?
              SewerWa

              Komentarz


              • Sewerwa, kwestia gustu, ale tez uwazam ze jak masz stopy w LEDach, to słabo wygladaja takie zolte popierdolki nad tablica oswietlajace 1/10 tablicy, a reszte numerow ledwo-ledwo..

                Co do widocznosci numerow - jak ktos za Toba jedzie to sobie swoimi swiatlami i tak oswietli

                Moja O3 RS

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Sewerwa
                  koledzy jaki macie cel w wymianie oświetlena tablicy na LED - bo szczerze niezbyt rozumiem. Środek LED bardzo polecam lusterka też - ale po co komu widzieć moje nr-ki?
                  zwykłe żarówki lipnie wyglądają. Z LED jest dużo lepiej, a koszt niewielki.
                  Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                  Komentarz


                  • w sumie to chyba mnie namowiliście, ale chyba raczej wrzucę coś typu W5W Philips blue vision czy osram z biało-błękitnym światłem bo Ledy = kasowanie błędu na spot'cie - a obecnie mam absolutny brak czasu
                    SewerWa

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Sewerwa
                      w sumie to chyba mnie namowiliście, ale chyba raczej wrzucę coś typu W5W Philips blue vision czy osram z biało-błękitnym światłem bo Ledy = kasowanie błędu na spot'cie - a obecnie mam absolutny brak czasu
                      ja olewałem ten błąd chyba z 2 miesiące - dało się z tym żyć. A przynajmniej mam ori lampki.
                      Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Sewerwa
                        w sumie to chyba mnie namowiliście, ale chyba raczej wrzucę coś typu W5W Philips blue vision czy osram z biało-błękitnym światłem bo Ledy = kasowanie błędu na spot'cie - a obecnie mam absolutny brak czasu
                        Kup sobie całe lampki od Rapida w ASO lub na Motohid i nie będziesz miał bledów.
                        Ja mam z Motohid i sobie chwalę. Cena śmieszna.
                        O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez lubek24
                          Zamieszczone przez Sewerwa
                          w sumie to chyba mnie namowiliście, ale chyba raczej wrzucę coś typu W5W Philips blue vision czy osram z biało-błękitnym światłem bo Ledy = kasowanie błędu na spot'cie - a obecnie mam absolutny brak czasu
                          Kup sobie całe lampki od Rapida w ASO lub na Motohid i nie będziesz miał bledów.
                          Ja mam z Motohid i sobie chwalę. Cena śmieszna.
                          Przy lampkach z Rapida trzeba kodować
                          Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                          Komentarz


                          • bob_best, ja kupiłem te i po problemie
                            LED Lampka rejestracji 3AF943021A Skoda VW Audi MotoHID.pl - Oświetlenie Retrofit Skoda Seat VW Audi
                            O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

                            Komentarz


                            • A co zrobić jak mam kamerę?

                              Komentarz


                              • A co ma kamera do lampek tablicy? Przecież kamera jest w uchwycie, a lampki są osobno.
                                Magiczny Liftback O3 4x4

                                Komentarz


                                • Kamerkę masz w lampce ? A nie przypadkiem w klamce ?
                                  Nawet gdyby tak było, kupisz sobie żarówkę LED i kasownik
                                  O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez lubek24
                                    nie chcę Cię martwić, ale te same lampki są do Rapida. Kupiłem je nowe w ASO praktycznie za 50% ceny którą tutaj zapłaciłeś. Przy nich też trzeba kodować, chyba że masz dodatkowo te rezystory założone (wg mnie bez sensu).
                                    Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                                    Komentarz


                                    • czyli jadę do ASO, kupuję 2szt lampek do poświetlenia tablicy do rapida wydłubuję deliktanie cienkim płaskim śrubokrętem stare i odpinam je + wpinam nowe i nie będzie błedów ?
                                      SewerWa

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez bob_best
                                        Zamieszczone przez lubek24
                                        nie chcę Cię martwić, ale te same lampki są do Rapida. Kupiłem je nowe w ASO praktycznie za 50% ceny którą tutaj zapłaciłeś. Przy nich też trzeba kodować, chyba że masz dodatkowo te rezystory założone (wg mnie bez sensu).
                                        Masz rację, ale lenistwo górą :P
                                        O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez Sewerwa
                                          czyli jadę do ASO, kupuję 2szt lampek do poświetlenia tablicy do rapida wydłubuję deliktanie cienkim płaskim śrubokrętem stare i odpinam je + wpinam nowe i nie będzie błedów ?
                                          wszystko co napisałeś jest prawdą, poza tym, że będzie błąd. Trzeba przekodować na LEDy
                                          Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez bob_best
                                            Zamieszczone przez Sewerwa
                                            czyli jadę do ASO, kupuję 2szt lampek do poświetlenia tablicy do rapida wydłubuję deliktanie cienkim płaskim śrubokrętem stare i odpinam je + wpinam nowe i nie będzie błedów ?
                                            wszystko co napisałeś jest prawdą, poza tym, że będzie błąd. Trzeba przekodować na LEDy
                                            mógłbyś podpowiedzieć jak to zrobić?
                                            "Oktawio był dobrze zapowiadającym się piłkarzem. Każdą wolną chwilę spędzał na treningach piłki nożnej przed domem. Pewnego razu piłka wyleciała na ulicę. Nieuważny Oktawio wpadł pod samochód i zmarł.
                                            Jaki z tego morał? Szkoda Oktawia "

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Karczol
                                              Zamieszczone przez bob_best
                                              Zamieszczone przez Sewerwa
                                              czyli jadę do ASO, kupuję 2szt lampek do poświetlenia tablicy do rapida wydłubuję deliktanie cienkim płaskim śrubokrętem stare i odpinam je + wpinam nowe i nie będzie błedów ?
                                              wszystko co napisałeś jest prawdą, poza tym, że będzie błąd. Trzeba przekodować na LEDy
                                              mógłbyś podpowiedzieć jak to zrobić?
                                              Proszę Octavia III VCDS Adaptations - tried and tested - Diagnostics & VCDS - BRISKODA
                                              Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                                              Komentarz


                                              • dzięki mam nadzieję, że w O2 zadziała tak samo jak w O3
                                                "Oktawio był dobrze zapowiadającym się piłkarzem. Każdą wolną chwilę spędzał na treningach piłki nożnej przed domem. Pewnego razu piłka wyleciała na ulicę. Nieuważny Oktawio wpadł pod samochód i zmarł.
                                                Jaki z tego morał? Szkoda Oktawia "

                                                Komentarz


                                                • Koledzy padlo mi oswietlenie tablicy rejestracyjnej w O3 a nie wiem jak wyjac lampki i dobrac sie zeby sprawdzic czy to zarowki. Chociaz 2 naraz w 8 miesiecznym aucie sam nie wiem co to moze byc ale chcialem zaczac od zarowek a nie chce uszkodzic. A nie za bardzo wiem gdzie podwazyc bo nie widac za bardzo szczeliny.
                                                  SewerWa

                                                  Komentarz


                                                  • instrukcje są na stronie Škoda Owner's Manuals

                                                    w zależności od rocznika używa się wersji ingerencyjnej (śrubokręt) lub bezingerencyjnej (siła palcy)

                                                    osw1.jpg
                                                    osw2.jpg
                                                    OzA

                                                    O4 PHEV Szary Matt

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X